top of page
 • Dani Peterman

גורדון ראיין אצל ג'ו רוגן

גורדון ראיין, מי שנחשב בעיני רבים לוחם הג'יוג'יטסו הטוב אי פעם, מתארח אצל רוגן:

 1. מדבר על ג'ון דנהאר כמאסטר ענק, עם ידע אינסופי לא רק על גי'וג'יטסו אבל גם MMA, אגרוף, האבקות, וכו'.

 2. הקבוצה מתאמנת כל יום, כולל סופ"שים, כולל חגים, כולל הכל. 365 אימונים בשנה (אם לא יותר מפעם ביום אפילו).

 3. מספר על למה הצוות שלהם הצליח יותר טוב מאחרים, בחצי מזמן המזרן: במקום ללמד ג'יוג'יטסו עשור, הוא למד פוזיציות ספציפיות במשך 5 שנים (כדוגמה), ואז אמנם אתה לא יודע הכל בצורה טובה, אבל אתה כן יודע כמה מהלכים בצורה מטורפת. זה מה שעזר להם להשתלט על משחקי הרגליים.

 4. דנהאר מעביר את כל החיים שלו סביב לחימה. כל אימון הוא מגיע עם משהו חדש, ולכן אם מישהו מפספס אימון, הוא מפספס הזדמנות ללמוד משהו. זה נותן להם את המוטיבציה להגיע כל פעם כדי לא להשאר מאחור.

 5. אחרי כל אימון, דנהאר חוזר הביתה וצופה בקרבות. מכל הסוגים. מספר שהוא מגיע לאימון ודנהאר אומר "טוב צפיתי אתמול באליפות העולם עד גיל 23 משנת 2018 בהאבקות. היה שם בחור אחד שעשה טכניקה טובה שעובדת, היום נעבוד על זה". בקיצור, הזייה.

 6. גארי טונן עושה MMA, ב-ONE. דנהאר מאמן הכל - ג'יוג'יטסו, MMA, האבקות. טונן, שרגיל כבר להתאמן כל יום, פשוט הכפיל את האימונים שלו גם לMMA. ראיין אומר שהוא חיה.

 7. על זה שהוא טרול אינטרנטי - אמר שזה מה שהוא עושה בזמנו הפנוי. או שהוא מתאמן, או שהוא מזיין ת'שכל לאנשים שעצבנו אותו בעבר. בשלב הזה הוא כבר נחסם כמעט אוטומטית על ידי פייסבוק ואינסטגרם אז הוריד הילוך.

 8. מבחינת קריירת MMA - כרגע הסטרייקינג שלו ברמת חגורה לבנה. הוא תכנן להכנס לזה בעבר אבל פציעות ותחרויות ג'יוג'יטסו עקבו את זה.

 9. מבחינתו הקבוצה והמאמן זה הכל. הוא לא רוצה שיחשבו שהוא זה הקבוצה. ביום שירגיש שיש לו "יורש" ושחבר'ה אחרים במכון שולטים לחלוטין בג'יוג'יטסו, הוא ירגיש בנוח לעבור ל-MMA.

 10. המטרה שלו ב-ADCC זה שהקבוצה שלהם תזכה בכל קטגוריות המשקל.

 11. המטרה האישית שלו בג'יוג'יטסו זה שכשהוא יעזוב, הוא רוצה שהפער יהיה כל כך גדול, שכולם יסכימו שאף אחד לא יצמצם אותו לעולם (יענו מבחינת שליטה, זכייה בתחרויות וכו').

 12. דנהאר מרגיש שעוד רגע הג'יוג'יטסו מתפוצץ לרמה גבוהה יותר, ולכן לא רוצה שראיין יעזוב דווקא עכשיו.

 13. יש לו קושי למצוא מתחרים שיעלו מולו.

 14. גישת הג'יוג'יטסו של המכון זה תמיד ללכת על ההכנעה. שונא שרוב המתחרים פשוט צוברים ניקוד מינימלי ואז תוקעים את הקרב כדי לנצח בנקודות, ואז מתלהבים שהם אלופי העולם.

 15. תמיד דוחף להיות מלהיב גם בזירה וגם מחוץ לזירה. זה מה שמכניס כסף ועניין. כל עניין ה"king ryan", שהוא מסתובב עם גלימה וכתר, הוא מכוון לחלוטין. [סטייל קולבי].

 16. על דנהאר - תמיד בראשגארד (למי שלא יודע). יש לו ראשגרדים לאימונים, ליציאות, לדייטים...

 17. יש לו בעיה בעיכול Gastroparesis אז הוא פחות או יותר אוכל רק עוף, אורז, פירות, ירקות, וביצים. כל השאר לא עובר טוב. יש לו בחילות כל הזמן. כל יום כל היום. בגדול האוכל עוד לא התעכל והוא כבר אוכל ארוחה נוספת (כל 3 שעות). אבל אומר שזה מה שהוא צריך כי הוא שורף ים קלוריות. אם יפסיד לאכול כל כך הרבה, ירד בערך ל-80 קילו.

 18. החוזה שלו ב-ONE כולל אקסקלוסיביות לקרבות MMA, אבל לא לג'יוג'יטסו. אז הוא יעשה כל מני אירועים בגי'וג'יטסו, אבל MMA אסור לא להתחרות בשום מקום אחר.

 19. אומר שהמטרה של ONE זה לייצר גם חגורה לג'יוג'יטסו.

 20. מספר את הצד שלו סביב הריב המתוקשר לפני כמה שבועות.

 21. ב-ADCC האחרון התחרה עם יד שבורה.
85 צפיותתגובה 1

פוסטים אחרונים

הצג הכול

1 Comment


avialima
avialima
May 04, 2021

מדהים! תודה על הסיכום!

Like
bottom of page