אוקטופוס אקדמי - בית הספר הגבוה לאומנויות לחימה בישראל

אוקטופוס אקדמי (MMA Israel) נוסד על מנת לקיים אימונים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר תוך שמירה על סביבת אימונים נוחה ובטיחותית ואוירה חברית ובעלת ערכים של כבוד הדדי, רוח הלוחם, נאמנות והתמדה.

באקדמיה התלמיד הוא במרכז ולכן ההדרכה הינה בקצב התקדמות אישי של המתאמן. אנו מתייחסים לג'יו ג'יטסו ול MMA בישראל ובעולם לא רק כספורט, אלא כאומנות לחימה.

המורים הינם ברמה הגבוהה ביותר בארץ ומאמינים כי הג'יו ג'יטסו ואומנויות הלחימה הינם כלי מצויין לתירגול, ללימוד וליישום ערכי חינוך לחיים. כל המורים באקדמיה מתעדכנים בחידושים ובהתפתחויות של הג'יו ג'יטסו ואומנויות הלחימה בעולם וכן מסייעים בפיתוח סגנון הלחימה. לוחמים רבים מרחבי העולם מגיעים להתאמן איתנו ולהחליף ידע לחימה על בסיס קבוע. באקדמיה מתקיימת פעילות של אימוני ג'יו ג'יטסו ופעילות של אומנויות לחימה משולבות (Israel MMA) כמו כן אנו מקיימים כל שנה שיעורים וסמינרים ממורים שונים מהטובים בעולם כשגולת הכותרת היא כמובן הסמינר השנתי של מאסטר דה לה ריוה. האקדמיה הינה השלוחה הבלעדית בישראל של בית הספר הברזילאי הנודע של ריקרדו דה לה ריוה (Ricardo Delariva) ומקיימת קשר ישיר וקבוע עם ברזיל, ארה"ב, קנדה ויפן.

 

האקדמיה נוסדה ע"י גדעון זגהר שהתאמן בברזיל אצל מאסטר ריקרדו דלריוה והינו בעל ידע נרחב בלחימה. לאחר תקופת אימונים ממושכת, פתח גדעון קבוצות ללימוד ג'יו ג'יטסו ו MMA שלימים שינתה את שמה לאוקטופוס אקדמי ואחיו (ותלמידו הראשון),שאול, הצטרף כשותף לניהול האקדמיה. בישראל, ויסד את האקדמיה לג'יו ג'יטסו ואומנויות לחימה משולבות BJJ Israel. עם הזמן, תלמידי האקדמיה התקדמו וכיום חלק מתלמידי האקדמיה הינם ברמה הגבוהה ביותר בארץ בג'יו ג'יטסו ברזילאי ובאומנויות לחימה משולבות. מתוך האקדמיה צומחים מדריכים וחזונינו, להמשיך ללמד ולהרחיב את תרבות הג'יו ג'יטסו ואומנויות הלחימה בארץ ובעולם ללא פשרות מקצועיות וערכיות.

go TOP